Nie godzina
bo to za dużo
kwadransu
nawet nie trzeba
jedna chwila prowadzi do nieba
wiosną, latem, jesienią, zimą

ks. Jan Twardowski

 

Witam Serdecznie!

Zapraszam do serwisu, w którym znajdziecie przede wszystkim refleksje nad Słowem Bożym, różne myśli zarówno te, które znalazłem w różnych źródłach, jak i własne przemyślenia, które pomagają żyć, pomagają nie zagubić się w tym świecie, pomagają rozmawiać z Bogiem, mam nadzieję, że także z innymi oraz... z samym sobą. Pomagają po prostu zatrzymać się, pomyśleć o tym, co najważniejsze i do czego ostatecznie zmierza życie każdego z nas... I wcale nie trzeba na to wielkich okazji, bo każdy dzień niesie ze sobą ogromne bogactwo piękna, dobra i mądrości. Wystarczy tylko zatrzymać się na chwilę :-)

 

 

Cytat

Ludzie nastawieni pozytywnie okazują innym, co kochają, czego pragną, do czego zmierzają, jaki system wartości wyznają. Jakże różnią się od tych, którzy potrafią komunikować tylko to, czego nienawidzą, nie lubią, czemu się sprzeciwiają i czego za żadne skarby nie zrobią.

Henry Cloud, John Townsend

Artykuł na email

emailChcesz otrzymywać powiadomienie o każdym nowym artykule? Wystarczy, że założysz konto!

Możesz w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Administratorem twoich danych jest o. Dariusz Michalski SJ. Więcej informacji dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania twoich danych możesz uzyskać tutaj

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?

Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem