Ewangelia na dziś

Wczoraj: | Dziś: | Jutro:

Dostęne rozważania na wczoraj:
Dostęne rozważania na dziś:
Dostęne rozważania na jutro:

Czytania (iframe)

Czytania

Czytania

dobreprogramy

Czasem warto skorzystać z aplikacji, które mogą nam pomóc na drodze duchowego wzrostu. Chciałbym polecić kilka, moim zdaniem godnych uwagi:

Pismo Święte: To nie tylko dostęp do Biblii ale także Liturgia Godzin i wiele innych. Jak dla mnie podstawowa aplikacja do codziennego korzystania.
Modlitwa w Drodze: To świetny sposób na karmienie się codziennym Słowem Bożym.
KKK: Katechizm Kościoła Katolickiego

Drogowskaz: Chcesz wiedzieć gdzie i kiedy najbliższa Msza św., spowiedź itd? Na razie sprawdza się na terenie Archidiecezji Poznańskiej.
Czytania na każdy dzień - Mateusz: Pewnie niewiele osób pamięta, że Portal Mateusz był pierwszym polskim portalem katolickim w Internecie. Tym bardziej cieszy ta aplikacja, która podaje czytania na dziś zaopatrzone w komentarze dominikańskie. Często korzstam w poszukiwaniu inspiracji do kazań.
Intu Medytacja: bardzo ciekawa i dobrze zapowiadająca się aplikacja do medytacji, kontemplacji opartej na uważności, skupieniu, oddechu. Polecam zabieganym i zmęczonym. Dobry punkt wyjścia do dalszej modlitwy.

* * *
I trochę z innej beczki:

Lineage OS: Masz dość Androida, który Cię śledzi? Ludzie ludziom pomagają i piszą darmowy system operacyjny dla smartfonów. Jest to zmodyfikowana wersja Androida wolna od różnych niepotrzebnych dodatków z ciągłymi aktualizacjami.

+AMGD by Dariusz Michalski SJ. 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem