Nowe warsztaty w Poradni VINEA!

sens zycia vinea

Witajcie, w poznańskiej Poradni VINEA można wziąć udział w nowych warsztatach. Szczególnie polecam dwa: Radość życia - warsztaty antydepresyjne oraz W poszukiwaniu sensu życia. Warsztaty to kilka godzin w ciągu soboty. Niby nic, a jednak może wiele zmienić. Warto zrobić coś dobrego dla siebie, żeby się zatrzymać, zwolnić, spotkać ze sobą... Zapraszamy! Szczegóły i zapisy na stronie Poradni VINEA: www.vinea.org.pl/rozwoj/warsztaty

o. Darek :-)

Małe zmiany wielkie dobro

K Male zmiany wielkie dobro

Jest mi niezmiernie miło poinformować o drugiej już książce mojego autorstwa, która na początku października ukazała się nakładem Wydawnictwa Mocni w Duchu. Po szczegóły odsyłam na stronę wydawcy i zachęcam do lektury.

Jest to zbiór publikowanych przeze mnie do tej pory artykułów, które ukazywały się w różnych miejscach oraz jeden, który można znaleźć tylko w tej książce. Serdecznie dziękuję Pani Joannie Sztaudynger za pomoc w uporządkowaniu materiałów i potrzebny impuls do powstania tej książki.

III Piknik u Ignacego - Zapraszamy!

Jezuici kiermasz 201744 413x275

Serdecznie zapraszamy na III już Piknik u Ignacego w niedzielę 29 lipca 2018. Tak, tak czas biegnie szybko i znów się spotkamy na wspólnej modlitwie – Msza odpustowa o godz. 11.00 w głównym kościele.

A potem moc atrakcji. I tak zaczynamy, wedle powiedzenia, że łaska buduje na naturze najedzonej, od grilla dla wszystkich: kiełbaski, sałatki, ciasta domowe, kawa, herbata…

Czytaj więcej: III Piknik u Ignacego - Zapraszamy!

Informacja o Państwa danych osobowych

Szanowni Państwo,

od dnia 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.  

W związku z tym, chcę poinformować o zasadach przetwarzania przez Portal „Chwila...” www.chwila-jezuici.pl o Państwa danych osobowych oraz o przysługujących w związku z tym prawach.
Jednocześnie zapewniam, że należycie dbam o Państwa prywatność i w żaden sposób nie zwiększam swoich uprawnień. Państwa dane osobowe są bezpieczne, a zgodę na ich przetwarzanie można wycofać w każdej chwili wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując: „Rezygnuję”.

1. Administratorem danych osobowych przekazanych poprzez założenie konta jest o. Dariusz Michalski SJ. Mogą Państwo skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest zgoda marketingowa wyrażona w procesie zakładania konta na Portalu „Chwila...”.
3. Państwa dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z przedmiotem zgłoszenia czyli informowania o publikacji nowych artykułów na Portalu „Chwila...”.
4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że realizacja procesu przetwarzania będzie niemożliwa.
5. Państwa dane osobowe podane przy zakładaniu konta będą przechowywane i przetwarzane do czasu wycofania tej zgody.
6. Administrator przekaże Państwa dane odbiorcom świadczącym na rzecz Portalu „Chwila...” usługi hostingu strony internetowej oraz utrzymania poczty email i realizacji wysyłki newsletter.
7. Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
8. Mają Państwo prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
9. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10. W oparciu o Państwa dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

Wielkanoc 2018

wielkanoc chwila 2018

Wszystkim Sympatykom serwisu Chwila najlepsze życzenia Wielkanocne: niech Chrystus Was oświeca, umacnia i prowadzi do Ojca!

o. Dariusz Michalski SJ

Cytat

Miłość daje siłę, by postępować tak, jak należy. Nawet jeśli jest to bardzo trudne.

Richard Paul Evans, "Obiecaj mi"

Artykuł na email

emailChcesz otrzymywać powiadomienie o każdym nowym artykule? Wystarczy, że założysz konto!

Możesz w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Administratorem twoich danych jest o. Dariusz Michalski SJ. Więcej informacji dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania twoich danych możesz uzyskać tutaj

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?

Prenumerata RSS

Gościmy

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem