Szanowni Państwo,

od dnia 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określane jako RODO.  

W związku z tym, chcę poinformować o zasadach przetwarzania przez Portal „Chwila...” www.chwila-jezuici.pl o Państwa danych osobowych oraz o przysługujących w związku z tym prawach.
Jednocześnie zapewniam, że należycie dbam o Państwa prywatność i w żaden sposób nie zwiększam swoich uprawnień. Państwa dane osobowe są bezpieczne, a zgodę na ich przetwarzanie można wycofać w każdej chwili wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując: „Rezygnuję”.

1. Administratorem danych osobowych przekazanych poprzez założenie konta jest o. Dariusz Michalski SJ. Mogą Państwo skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest zgoda marketingowa wyrażona w procesie zakładania konta na Portalu „Chwila...”.
3. Państwa dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z przedmiotem zgłoszenia czyli informowania o publikacji nowych artykułów na Portalu „Chwila...”.
4. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że realizacja procesu przetwarzania będzie niemożliwa.
5. Państwa dane osobowe podane przy zakładaniu konta będą przechowywane i przetwarzane do czasu wycofania tej zgody.
6. Administrator przekaże Państwa dane odbiorcom świadczącym na rzecz Portalu „Chwila...” usługi hostingu strony internetowej oraz utrzymania poczty email i realizacji wysyłki newsletter.
7. Administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
8. Mają Państwo prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia, a także prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
9. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10. W oparciu o Państwa dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Państwa zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.

Cytat

Prawdziwa zywczajność jest namacalną świętością. Odczuwamy to szczególnie w obecności osób, które mają odwagę i na tyle ufają Bogu, by "po prostu być sobą".
Robert J. Wicks

Artykuł na email

emailChcesz otrzymywać powiadomienie o każdym nowym artykule? Wystarczy, że założysz konto!

Możesz w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Administratorem twoich danych jest o. Dariusz Michalski SJ. Więcej informacji dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania twoich danych możesz uzyskać tutaj

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem