Witajcie,

ostatnio na stronie pojawiło się trochę nowości. Przede wszystkim udało się uporządkować działanie modułu "Ewangelia na dziś". Od wczoraj możemy wybierać klikając na Ewangelię z wczoraj, dziś lub na jutro. Po wybraniu opcji pokazują się dostępne rozważania. Jeśli do danej Ewangelii jest kilka rozważań pojawią się wszystkie. Za wdrożenie tego rozwiązania na stronie dziękuję serdecznie Panu Andrzejowi Bolewskiemu.

Gdyby ktoś z Was chciał wyszukać komentarz do innego fragmentu Ewangelii wystarczy wpisać jej skrót w okienku wyszukiwania po prawej stronie. Można wpisywać zarówno ze spacją np. Mt 6, 24-34 jak i bez spacji: Mt 6,24-34.

Wczoraj dodałem także nowy dział pt. "Modlitwa". W tej zakładce zgromadziłem wybór różnych modlitw, które są mi bliskie i pomagają zwracać się do Boga w różnych potrzebach i okolicznościach życia.

Przypominam też o moźliwości prenumeraty nowych artykułów bądź to za pomocą kanału RSS - klikamy w prawej kolumnie na dole, bądź to za pomocą bezpośrednich powiadomień na skrzynkę mailową - wystarczy założyć sobie konto (również w kolumnie po prawej stronie).

Życzę Wszystkim Sympatykom "Chwili" Błogosławionego 2019 Roku!

Z modlitwą,

o. Darek

+AMGD by Dariusz Michalski SJ. 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem