Ikona sw Ignacego Loyoli

Kochani,
W związku z obchodami Roku Ignacjańskiego, który trwa jeszcze do 31 lipca 2022, pragnę serdecznie zaprosić Was do udziału w tzw. Tygodniu Ignacjańskim 4-11.05.2022 kiedy w naszym Sanktuarium w Poznaniu będziemy gościć ikonę św. Ignacego Loyoli wraz z jego relikwiami. Peregrynują one po wszystkich naszych jezuickich kościołach w Polsce.
Przygotowaliśmy z tej okazji program. Każdego dnia zapraszamy do odprawienia medytacji wg przygotowanych punktów, o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnej Eucharystii w Sanktuarium, a bezpośrednio po niej wydarzenie:

4.05, środa – medytacja prowadzona
5.05, czwartek – prelekcja ks. Piotra Nawrota – Zoom z możliwością uczestniczenia w sali Poradni Vinea
6.05, piątek – pokaz filmu Miniatura o św. Ignacym zrealizowanego przez Teatr AMDG u Jezuitów w Poznaniu oraz prelekcja p. prof. Barbary Judkowiak o początkach teatru jezuickiego – Poradnia Vinea.
7.05, sobota – pielgrzymka śladami o. Jakuba Wujka SJ do Wągrowca (zapisy tutaj); 10.30 – 14.30 Przyjdźcie do Mnie wszyscy – warsztaty bibliodramy – Poradnia Vinea.
8.05, niedziela – po mszy św. o godz. 11.00 Rodzinna Gra Miejska o św. Ignacym; po mszy św. o godz.18.00 modlitwa uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem z zespołem Jezusowi
9.05, poniedziałek – prelekcja o. Mateusza Orłowskiego SJ Św. Ignacy w sztuce. Jaki obraz świętego wyłania się w malarstwie. – Poradnia Vinea
10.05, wtorek – prelekcja prof. Aleksandra Wojciecha Mikołajczaka Droga Rzymska Macieja Kazimierza Sarbiewskiego SJ – Poradnia Vinea
11.05, środa – możliwość podzielenia się doświadczeniem Tygodnia Ignacjańskiego.
Niech będzie to dla nas czas wspólnej modlitwy i kolejna okazja do naszego nawrócenia na drodze do Boga za św. Ignacym Loyolą.

Zaproście na to wydarzenie Waszych bliskich, znajomych, przyjaciół.
Będziemy niezmiernie wdzięczni za przekazanie tego zaproszenia także poprzez media społecznościowe.

Pozdrawiam, o. Darek
www.poznan-jezuici.pl

+AMGD by Dariusz Michalski SJ. 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem