poradnia-vinea-poznan

Z radością informujemy o powstaniu nowej Poradni Psychologiczno-Duchowej utworzonej przez Fundację Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju Vinea w Poznaniu. Jednocześnie zapraszamy na jej uroczyste otwarcie 9 października 2016 roku po Mszy odpustowej o godz. 12.00(!).

Celem działalności Poradni jest świadczenie różnorodnych form pomocy zarówno osobom wierzącym jak i niewierzącym - którzy poszukują drogi do pełni życia poprzez porządkowanie i rozwój sfery emocjonalnej, psychicznej i duchowej. Łaska buduje na naturze, dlatego chcemy pomagać troszczyć się zarówno o wymiar psychiczny, jak i duchowy. Harmonia obu sfer prowadzi do odnalezienia właściwej relacji do siebie, innych i otaczającego świata.

Pragniemy realizować ten cel poprzez profesjonalny zespół specjalistów: psychologów, terapeutów, doradców i osób duchownych. Łączy nas wiara w Boga przeżywana jako osobista pasja. Jest nam również bliska duchowość św. Ignacego Loyoli, w której sami szukamy inspiracji do dobrego życia. Pragniemy szanować i wzmacniać wartości duchowe osób, które poszukują pomocy dla siebie i swoich bliskich.

Dane Poradni:
Poradnia Psychologiczno-Duchowa VINEA
ul. Szewska 18a, 61-760 Poznań
www.vinea.org.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 797 907 154 (czynny od 12 października 2016)

+AMGD by Dariusz Michalski SJ. 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem