dokad-idziesz

Dokąd idziesz? Rekolekcje nie tylko dla wierzących - to tytuł czterotygodniowych rekolekcji internetowo-radiowych, w czasie których zapraszamy do duchowego zatrzymania się i spojrzenia na drogę swojego życia. Jeśli zagubiłeś kontakt z Bogiem, zgubiłeś Jego adres albo w ogóle wątpisz w to, czy istnieje, to udział w tych rekolekcjach może pomóc Ci odnaleźć zagubioną drogę wiary w Boga i w siebie. W czasie rekolekcji poruszymy m.in. następujące tematy: Gdzie jestem na drodze mego życia? Jakie są moje prawdziwe pragnienia? Jak żyć w harmonii i w zgodzie ze sobą? Czy Bóg może pomóc niewierzącym w trudnych sytuacjach? Odpowiedzi będziemy szukać poprzez rozważanie Słowa Bożego. Dla osób z Gdyni lub okolic istnieje możliwość skorzystania z cotygodniowej rozmowy z kierownikiem duchowym (kapłanem, siostrą zakonną lub osobą świecką) po wcześniejszym zapisaniu się. Rozmowy będą w środy w Gdyni lub w inne dni w Gdańsku.

Rekolekcje będą emitowane w wybranych stacjach diecezjalnych oraz za pośrednictwem stron internetowych (mp3 i teksty wprowadzeń do medytacji): www.icfd.pl www.wzch-trojmiasto.pl 

Termin: 24 lutego - 24 marca 2013 (rozpoczęcie i zakończenie wspólną Eucharystią w kaplicy domowej Jezuitów w Gdyni o godz. 15.00).

Miejsce:

  • Ignacjańskie Centrum Formacji Duchowej w Gdyni, ul. Tatrzańska 35 (10 min. od stacji PKP Gdynia Główna)
  • Istnieje również możliwość rozmów w Gdańsku, ul. Mickiewicza 11, Parafia św. Krzyża.

Zapisy: Tylko dla osób, które decydują się na 4 spotkania z kierownikiem duchowym w środy (Gdynia) lub w inne dni (Gdańsk) w trakcie trwania rekolekcji. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Kliknij, aby wysłać zgłoszenie.

W skrócie - rekolekcje internetowo-radiowe to:

  • cotygodniowe 25 minutowe niedzielne konferencje w formie nagrań mp3 na stronie www lub do odsłuchania w wybranych rozgłośniach diecezjalnych
  • kilku minutowe wprowadzenia do osobistej medytacji od poniedziałku do piątku
  • 30-to minutowa osobista medytacja od poniedziałku do piątku
  • cotygodniowe spotkanie z kierownikiem duchowym w Gdyni lub Gdańsku (dla osób, które prześlą swoje zgłoszenie i uzyskają potwierdzenie przyjęcia na rozmowę)

Materiały archiwalne z poprzednich lat można znaleźć w Czytelni ICFD. Zapraszamy!

W imieniu organizatorów:
o. Dariusz Michalski SJ
Elżbieta Roczyniewska WŻCh-Trójmiasto

+AMGD by Dariusz Michalski SJ. 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem