porozumienie-bez-przemocy

Oto informacje dla wszystkich zainteresowanych metodą "Porozumienia bez przemocy", o której można przeczytać trochę więcej na chwili: http://www.chwila-jezuici.pl/porozumienie-bez-przemocy, a którzy chcieliby podszkolić swoje umiejętności praktyczne:

 • Gdańsk:
  Warsztaty poniedziałkowe początek; 05 marca 2012 w godz. od 17.00 do 20.00 zakończenie 24 września z uwzględnieniem przerwy wakacyjnej. Temat warsztatów – Porozumienie bez przemocy. Niestety nie wiem nic więcej o tej inicjatywie, ale może warto skorzystać - zajęcia są bezpłatne: http://klubabstynenta.blogspot.com/
 • Sucha na Pomorzu:
  W dniach od 3 do 8 sierpnia 2012 roku zapraszamy na Wakacyjną Akademię Komunikacji i Porozumienia. Będą to warsztaty psychologiczno-duchowe, na których poznasz sekrety komunikacji międzyludzkiej i zasady satysfakcjonujących relacji a więc :

  · Otrzymasz praktyczną wiedzę z dziedziny komunikacji interpersonalnej.

  · Nauczysz się z większą swobodą komunikować rzeczy trudne.

  · Poznasz nową perspektywę obserwacji i oceny ludzi.

  · Zrozumiesz intencje innych w sytuacjach najbardziej zagorzałego konfliktu.

  · Będziesz mówić w taki sposób, żeby inni słuchali.

  Osoby prowadzące:

  Anna Makarska – trener rozwoju osobistego, pedagog z wykształcenia, prowadzi doradztwo indywidualne; jest zafascynowana metodą nonviolent communication Marshalla Rosenberga, którą wykorzystuje na szkoleniach. O. Mieczysław Łusiak SJ - dyrektor Domu Rekolekcyjnego OAZA w Suchej na Pomorzu.

  Zapraszamy rodziny z dziećmi od 3 lat - dla nich zapewniamy opiekę przedszkolną, z dziećmi nastoletnimi - dla nich organizujemy oddzielne warsztaty, oraz wszystkich zainteresowanych tym tematem

  Bliższe informacje i zgłoszenia:

  telefonicznie: 501 289 869 (p. Małgorzata)

  mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  lub listownie:

  Dom Rekolekcyjny "Oaza"

  89-525 SUCHA na Pomorzu 124

  Link: http://www.sucha.jezuici.pl/index.php?page=wakacyjna-akademia-komunikacji-i-porozumienia

--
Photo used under Creative Commons from: Isaac Leedom

+AMGD by Dariusz Michalski SJ. 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem