bibliodrama vinea maly

Data: 15 kwietnia 2023 r. (sobota)
Miejsce: Poradnia psychologiczno – duchowa VINEA, Poznań, ul. Szewska 18A
Czas trwania: 10:30 – 14:30
Koszt: 125 zł od osoby
Prowadzący: Sabina Przybył - pedagog animator kulturalno-oświatowy za specjalizacją taneczną, absolwentka kursu "Technik terapii tańcem i analizy ruchu" w Warszawie. Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Lider bibliodramy. Współtwórca projektu " Bibliodrama pod 4 "w Archidiecezjalnym Centrum Duszpasterskim we Wrocławiu. Renata Zakęs - lider bibliodramy w trakcie certyfikacji wg karty Europejskiego Stowarzyszenia Bibliodramy, pedagog , doradca zawodowy, współtwórca warsztatów i treningów komunikacji empatycznej i rozwiązywania konfliktów, inspirowanych „Porozumieniem bez przemocy” (Non Violent Communication, NVC) Marschala Rosenberga.

* * *
Co to jest bibliodrama? Spotkanie z Bogiem w jego Słowie. Biblia odczytana w „języku sztuki”. Spotkanie z samym sobą i drugim człowiekiem. Zachęta do odkrywania prawdy o sobie, eksperymentowania i doświadczania. Przestrzeń do doświadczenia miłości między Bogiem, a mną.
Aktywność w procesie bibliodramy przypomina czasem zabawę: pomaga wrócić do mojego wewnętrznego dziecka, do miejsca, gdzie ukryty jest mój skarb. Gdy pozwolę sobie na spontaniczność, na improwizację, uruchamia się mój potencjał. Kiedy jestem sobą, tu i teraz mogę zaprosić Boga, by przez swoje Słowo przemieniał moje życie. Nie wychodzę ze spotkania taki sam. Nic jednak nie muszę. Co i ile wyniosę z tego spotkania, zależy w dużej mierze ode mnie.
Więcej informacji i zapisy: https://vinea.org.pl/rozwoj/warsztaty/item/420-bibliodrama-moc-w-slabosci-sie-doskonali

+AMGD by Dariusz Michalski SJ. 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem