Fabuła filmu powstała na podstawie prawdziwych wydarzeń. Michael Oher to bezdomny, młody Afroamerykanin, którego pod swój dach przygarniają Państwo Touhy, dając mu możliwość rozwinięcia swego potencjału. Oher wspierany swoją nową, białą rodziną, silnie pracuje, by w końcu stać się jednym z najlepszych napastników amerykańskiego futbolu.

* * *

Choć nie rozumiem tej dyscypliny sportu, to jednak film zrobił na mnie duże wrażenie. A ile jest takich ludzi, którzy dzielą się sobą z innymi choć nie otrzymują gratyfikacji w postaci osiągnięć tych, którym pomagają. Chylę czoła! I o nich właśnie myślę, po obejrzeniu tego filmu. To oni są dla mnie największymi bohaterami.

I jeszcze jedno: to kochająca się rodzina może stać się zapleczem dla tych, którzy nie doświadczyli miłości. I może ich wydźwignąć do dobrego życia.

Pełny link do zwiastuna: http://youtu.be/jF4TfXnE6Gw

 

http://youtu.be/jF4TfXnE6Gw

Cytat

Życie jest odrobiną czasu, który został dany naszej wolności, byśmy się nauczyli kochać i przez to przygotowali na spotkanie z Wieczną Miłością.

Abbe Pierre

Artykuł na email

emailChcesz otrzymywać powiadomienie o każdym nowym artykule? Wystarczy, że założysz konto!

Możesz w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Administratorem twoich danych jest o. Dariusz Michalski SJ. Więcej informacji dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania twoich danych możesz uzyskać tutaj

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem