Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Rzecz znamienna, że to w tym okresie domy rekolekcyjne są zwykle bardziej oblegane niż w innych porach roku. Wielu z nas korzysta z wolnego czasu, aby odnowić w sobie życie duchowe. A ponieważ nie wszyscy możemy udać się do domu rekolekcyjnego, DEON.pl proponuje w miesiącach wakacyjnych lipca i sierpnia otwarte Wakacyjne Rekolekcje Internetowe w wersji audio.

Rekolekcje głosi o. Józef Augustyn SJ, a tematem jest modlitwa, walka wewnętrzna i przyjaźń z Bogiem.

Proponujemy spokojny wakacyjny rytm. Począwszy od 5 lipca proponujemy trzy konferencje: w poniedziałek, we środę i w piątek. Czas weekendu możemy wykorzystać, by powrócić do treści, które nas bardziej uderzyły, by głębiej je przeżyć. W każdy poniedziałek, w raz z nową konferencją, będą usuwane z portalu DEON.pl konferencje z poprzedniego tygodnia.

Rozważania rekolekcyjne można znaleźć tutaj

Tym, którzy podejmą naszą propozycję: Wakacyjne Rekolekcje Internetowe z DEON.pl, życzymy głębokich doświadczeń duchowych.

Cytat

Miłość to wola podjęcia wysiłku na rzecz krzewienia własnego i cudzego rozwoju duchowego.

Scott Peck

Artykuł na email

emailChcesz otrzymywać powiadomienie o każdym nowym artykule? Wystarczy, że założysz konto!

Możesz w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Administratorem twoich danych jest o. Dariusz Michalski SJ. Więcej informacji dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania twoich danych możesz uzyskać tutaj

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?

Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem