android

W gąszczu wielości programów, które można zainstalować na telefonie komórkowym z systemem Android czasem trudno znaleźć programy naprawdę dobre. Oto subiektywna lista ciekawych i użytecznych programów, które można znaleźć w Android Market

Tym razem dotyczy programów, które możemy zainstalować na smartfonie z systemem Android 4.x

iSilo - program do odczytywania np. plików brewiarza i czytań na każdy prenumerowanych w serwisie brewiarz.pl

Pismo Święte - Biblia Tysiąclecia. Ma możliwość wyszukiwania słów w Piśmie Świętym. Codzienne czytania. Bardzo pomocne!

TuneIn Radio - dobra, darmowa aplikacja do słuchania internetowych stacji radiowych. Umie wyszukać lokalne stacje w pobliżu Ciebie

Camera 360 - świetny aparat fotograficzny z wieloma dodatkowymi funkcjami (zamiast wbudowanego)

Battery Saver - program, który oszczędza zużycie baterii.

Aix Weather Widget - Dokładna prognoza na najbliższe 24h z Norweskiego Instytutu Meteo.

BeyondPod - do odsłuchiwania podcastów. Działa np. z podcastem ks. Pawlukiewicza lub z serwisem Modlitwa w Drodze

Google Sky Map - włączamy program na komórce podnosimy w kierunku nocnego nieba i już wiemy jak się nazywa każda gwiazda, planeta itp.

Business Calendar - świetny zamiennik standartowego kalendarza, który pozwal m.in. na dokonywanie wpisu w jednym z wielu kalendarzy stworzonych wcześniej na własnym koncie Google Calendars.

Waze - Darmowa nawigacja on-line z widokiem 2D lub 3D. Chociaż pobiera dane z Internetu to przy widoku 2D jest to niewielka ilość. Tworzona przez społeczność kierowców. Prosta i skuteczna, potrafi uczyć się np. naszych przyzwyczajeń. Jedna z nielicznych, która pokazuje poprawnie dojazd do ICFD w Gdyni :-)

Download All Files - pomoże bez problemu zapisać wszystkie załączniki z poczty Gmail

Go SMS Pro - rozszerza znacząco funkcjonalność programu do SMS'ów

Music Folder Player - Program do odtwarzania muzyki pogrupowanej w folderach. Dodatkowo posiada własny wzmacniacz głośności - b. użyteczne!

Swype + Dragon - klawiatura do szybkiego wprowadzania tekstów metodą Swype czyli pisanie za pomocą łączenia liter bez odrywania palca!

 

Cytat

Czystość przejawia się szczególnie w przyjaźni wobec bliźniego. Przyjaźń rozwijana między osobami tej samej płci bądź różnych płci stanowi wielkie dobro dla wszystkich. Prowadzi do wspólnoty duchowej.

Katechizm Kościoła Katolickiego 2347

Artykuł na email

emailChcesz otrzymywać powiadomienie o każdym nowym artykule? Wystarczy, że założysz konto!

Możesz w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Administratorem twoich danych jest o. Dariusz Michalski SJ. Więcej informacji dotyczących sposobu i zakresu przetwarzania twoich danych możesz uzyskać tutaj

Nie pamiętasz hasła?
Nie pamiętasz nazwy?

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem