slonce woda

Zapraszamy na weekend z Miłującą Obecnością – rekolekcje modlitwy Jezusowej zaplanowane w dniach 25-27.02.2022 w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej w Poznaniu: ul. Sióstr Misjonarek 10, 61-680 Poznań (Morasko).

Tematyka: Będzie to czas skupienia w ciszy, która ma nam pomóc zatrzymać się i doświadczyć obecności Boga w praktyce modlitwy Jezusowej. Zachęcamy uczestników do postawy otwartości na to, co przyniesie nam cisza i odpoczynek w Jego obecności.
Prowadzący: Rekolekcje poprowadzi s. Weronika DRYL OSU, która oprócz prowadzenia rekolekcji i warsztatów z pisania ikon posługuje jako osoba towarzysząca w rekolekcjach ignacjańskich. Posługą kapłańską towarzyszyć nam będzie o. Dariusz MICHALSKI SJ, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu.

Termin i koszt: Rekolekcje zaplanowane są od piątku 25 lutego (od 17:30) do niedzieli 27 lutego (do 14:00). Koszt udziału w weekendzie wraz z zakwaterowaniem w pokojach 2 lub 3 osobowych z łazienkami to kwota 250 zł. Ze względu na dynamikę rekolekcji nie ma możliwości udziału tylko w części skupienia.

Zapisy: Osoby zainteresowane udziałem w rekolekcjach prosimy o przesłanie do 21 lutego swojego zgłoszenia (imię, nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wpłatę zaliczki w kwocie 50 zł na konto Fundacji Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju VINEA, ul. Szewska 18, 61-760 Poznań, NUMER KONTA: 25 1140 2017 0000 4002 1145 4446 z dopiskiem: sesja na Morasku, luty 2022. Pozostała kwota płatna na miejscu gotówką. Prosimy nie wpłacać na konto więcej niż 50 złotych.
Sesja organizowana przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego w Poznaniu wzch.poznan.pl przy współpracy z Fundacją VINEA www.vinea.org.pl

+AMGD by Dariusz Michalski SJ. 2023
Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Serwis używa cookies.

Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę.

Zrozumiałem